Майже 84 мільйони гривень сплатили платники Сокирянщини з початку року

За січень-жовтень 2014 року платники податків і зборів Сокирянського району та м.Новодністровськ спрямували до бюджетів усіх рівнів 83,7 млн. гривень З цієї суми  52,5  мільйонів гривень надійшло від платників міста Новодністровська .

До державного бюджету забезпечено 34,3 млн. грн. надходжень. Майже половину надходжень – 41 відсотків, займає податок на додану вартість– 13,4 млн. гривень, на другому місці – податок на прибуток   – понад 37 відсотків, або 12,1 млн. гривень.

Окрім того, за вказаний період платникам податків відшкодовано податку на додану вартість грошовими коштами у розмірі 1,7 млн. грн. У автоматичному режимі повернено 356,6 тис. гривень ПДВ.

До місцевих  бюджетів сокирянського краю надійшло 49,4 млн. гривень,  з них найбільше сплачено податку на доходи фізичних осіб – 45,1 млн. гривень.

Стабільний ріст надходжень спостерігається також по єдиному податку. Так, протягом десяти місяців платники єдиного податку – юридичні  та фізичні особи сплатили до бюджету 3,4 млн. грн., що на 12,6 відсотків , або на 383,5 тис. грн. більше, ніж у минулому році.

Внесок платників Сокирянщини в обороноздатність армії-військового збору за серпень-жовтень 2014 року склав 897 тис.грн.

Сокирянська ОДПІ сподівається, що платники податків і надалі, особливо в такий непростий для нашої держави час, коли  як ніколи важлива кожна гривня, яка сплачується до бюджету, мобілізовуватимуть зусилля щодо повної і чесної сплати податків.

 

     Начальник  ОДПІ                                     Л.В.Серебрянська      v

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 48 = 57