Максим Бурбак попросив у голови Уряду грошей для Сокирянського садочка, якого не існує?

Днями голова фракції «Народний Фронт» Максим Юрійович Бурбак  звернувся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням врахувати пропозиції нардепів політичної сили, яку він очолює, при формуванні переліку об’єктів та заходів фінансування яких у 2017 році (так саме у 2017) пропонується здійснити відповідно до бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

У переліку об’єктів, що додаються до листа на 51-му аркуші, наявні і території виборчого округу,  за яким був обраний Максим Юрійович. Причому, в пропозиціях наявні лише об’єкти Хотинського, Сокирянського, Кельменецького, Герцаївського районів та міста Чернівці.

Найбільше пан Бурбак просить, як завжди, для Хотинського району – 6 млн. 700 тис. грн.., а найменше для Сокирянського – аж 71 тис. грн..  Варто зазначити, що , крім того,  Сокирянській ОТГ  плануються залучити 1 млн. 217 тис. грн.. інвестицій держбюджету.

Однак, складається враження з даного листа, що сам нардеп не володіє ситуацією,   на які об’єкти він просить виділити кошти. Адже левова частка бюджетних асигнувань планується освоїти, замінивши вікна у Сокирянському дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок», якого в місті немає. Наразі у райцентрі Сокирянщини функціонує лише два дитячих садочка «Веселка» та «Барвінок». Крім того, загальноосвітня школа села Коболчин на капітальний ремонт якої Максим Юрійович просить виділити майже 62 тис. грн., фінансується з місцевого бюджету Сокирянської міської ОТГ, а в пропозиціях нардепа вказано райбюджет.

Відтак, отримають об’єднана громада та район таку необхідну субвенцію для проведення ремонту закладів освіти і культури, –  наразі невідомо. Як говорять в народі «будем посмотреть».