Маленькі читачі Сокирянщини полинули в історичний екскурс «Від козаків до наших днів»

Напередодні Дня українського козацтва та Дня Захисника України в Сокирянській районній дитячій бібліотеці проведено екскурс в історію “Від козаків до наших днів” з учнями 5 – Б класу гімназії (класний керівник Білоткач Зореслава Миколаївна).

На учасників заходу чекала захоплива мандрівка в історію українського козацтва, яку провела бібліотекар Овчар Тетяна Михайлівна. Діти ознайомилися з життям козаків, побутом та звичаями, що панували на Запорозькій Січі. Деякі факти з життя славного козацького минулого викликали в учасників заходу подив та захоплення.

Основним елементом свята стали козацькі забави, які пройшли жваво та емоційно. На шляху козачат траплялися різні випробовування:«пробитися крізь тунелі», «збудувати укріплення», «подолати відстань на коні», “впізнати свою пару”, “перемогти противника” та багато інших. Наші конкурси допомогли розібратися, хто з команд найбільш координований і спритний.

Беручи участь у козацьких забавах, діти довели всім, що заслуговують на звання справжніх козачат.

Живий інтерес присутніх викликали цікаві пізнавальні розповіді про козаків, їх життя, любов до рідної землі з книг, які були представлені на книжковій виставці «Козацькому роду нема переводу».

Тетяна Іконена,

завідуюча дитячою бібліотекою