Малолітні ломачинчани в черговий раз самостійно подорожували

В останній день березня двоє хлопчиків з Ломачинців самостійно покинули батьківську оселю і вирушили в невідомому напрямку. Дивно, але батько дітей, громадянин «Я», повідомив про зникнення лише вранці наступного дня. За його словами, двоє синів, 2000 і 2002 року народження, приблизно о 8 годині ранку 31 березня пішли на навчання до школи і не повернулись.

Виїздом на місце пригоди  правоохоронці встановили, що малолітні хлопці з самого ранку вирушили зовсім не до школи, а до сусіднього Новодністровська. Через місто обласного підпорядкування юні мандрівники запланували добратись до своєї бабусі в гості, яка проживає в селі Жван Муровано-Куриловецького району Вінницької області. Пішки дійшовши до Новодністровська,  хлопчики переночували у одному з розібраних автомобілів напроти місцевого автовокзалу. Далі вони через пішохідний міст перетнули річку Дністер і попутнім транспортом добрались до Жвану, де вже їх чекали правоохоронці. Наразі малолітніх повернуто батькам.

Враховуючи, що у вказаних відомостях немає ознак кримінального правопорушення ( діти знайшлися, і їх ніхто не змушував тікати з дому), дані відомості не внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Варто додати, що порушники спокою з Ломачинців вже не перший раз втікали від своїх батьків, раніше вони намагались добратись до Києва. Як стверджують самі хлопчики – вони тікають тому, що їм вдома нецікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

70 + = 77