Марину Березан призначено виконуючою обов’язки начальника Сокирянської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Сьогодні, 1 липня, за участі в.о. начальника головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Лазара Фіалковського, голови районної ради Василя Козака, голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк та начальника Сокирянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Івана Лисого, відбулось представлення тимчасово виконуючої обов’язки начальника Сокирянської районної державної лікарні ветеринарної медицини. До призначення  в установленому порядку  обов’язки керівника державної установи буде виконувати Марина Володимирівна Березан. До цього часу вона обіймала посаду завідуючої Білоусівською дільницею ветеринарної медицини.

До складу Сокирянської районної лікарні ветеринарної медицини входять дільничні лікарні в селах Білоусівка, Вашківці, Романківці та в місті Сокиряни. Трудовий колектив – 17 осіб.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Василь Козак зазначив, що основне завдання органів влади –  працювати для людей і на  їх благо . Відтак  Василь Васильович закликав призначеного керівника Сокирянської районної державної лікарні ветеринарної медицини та трудовий колектив установи, заручившись підтримкою районної влади, активно працювати над тим, аби рівень надання ветеринарних послуг на Сокирянщині був відповідної якості.

Жителі Сокирянщини не повинні шукати кваліфікованих ветеринарів в сусідніх областях, вони мають отримувати увесь спектр послуг в районі – якісно і кваліфіковано», – наголосив Василь Козак.

Голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк закликала Марину Володимирівну до співпраці, побажала злагодженої роботи та чітких рішень.

Джерело: сайт Сокирянської районної ради.