Масовість не забезпечили: чому Бурбака не хоче бачити електорат?
IMG_1636

Максим Бурбак розпочав свій передвиборчий тур Сокирянщиною. Напередодні візиту розіслали  сільським  радам повідомлення, що кандидат хоче бачити електорат – в очі, так би мовити, виявив бажання подивитися людям. Але, чи то спека налякала жителів сіл Вашківці, Шишківці та Шебутинці, чи, може, дійсно,  підтримка у нородофронтівця серед жителів Сокирянського району мінімальна? Бо, навіть, не зважаючи на те, що відповідальними за зустріч стали очільники місцевого самоврядування, людей на агітаційну презентацію «зігнати» не вдалося…

Як свідчать фото та відеозаписи, побачити «на власні очі» нардепа виявили бажання дуже мало сельчан. Напевно, всім уже обридли пусті обіцянки та безпринципне привласнення чужих заслуг Максимом Бурбаком.

Що ж, очікуємо, які наступні села відвідає кандидат. Цікаво, що ж на цей раз обіцятиме людям? Мабуть, якщо б забрати вплив у вищих ешелонах влади, Максиму Юрійовичу не було б  що й  сказати виборцям. Особистих заслуг перед 204 округом – не густо… Все зроблене – за наші ж гроші, а для когось – піар. Людям час думати та прискіпливо аналізувати всі почуті слова та обіцянки!