Медичних працівників первинної ланки та стоматології привітали із професійним святом

Важко уявити наше життя без медицини. Будь-яка люди завжди прагне бути здоровою, прожити активно своє життя. Тому немає у світі більш відповідальнішої професії,  ніж лікар. Медичні працівники рятують життя, а тому заслуговують глибокої шани, поваги та безмежної вдячності.

Щороку, у третю неділю червня, в Україні відзначають День медичного працівника. У  цей час вшановують людей, які присвятили себе благородній справі – збереження життя та здоров’я співгромадян.

У післядень професійного свята вся медична спільнота Сокирянщини зібралася в актовій залі поліклініки, аби у свій день ще раз зазначити значущість благородної професії – медичного працівника.

Із нагоди професійного свята всіх присутніх привітали голова Сокирянської районної ради Василь Козак, заступник голови РДА Ірина Тарасова, керуючий справами райради Сергій Горн, керівник ЦПМСД Анастасія Заремська та в.о. директора КНП «Сокирянська стоматологія» Людмила Макарова.

Звертаючись до присутніх, Василь Козак наголосив на важливості  професії та відповідальності кожного медичного працівника за збереження життя і здоров’я жителів району. Побажав всім працівникам галузі гарного самопочуття, удачі, благополуччя, а також здорових та вдячних пацієнтів.

Представників сфери охорони здоров’я нагородили Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, відзначено грамотами та подяками Сокирянського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Гарний настрій медичним працівникам подарували аматори сцени, які після офіційної частини представили на розгляд публіки цікавий та наповнений яскравими образами та виступами концерт.

День медичного працівника – ця дата давно вийшла за рамки суто професійного свята, адже у світі немає  людини, яка б жодного разу не скористалася послугами лікаря. Тому саме в цей день працівники сфери охорони здоров’я особливо відчувають свою необхідність та значущість, пишаються своєю професією, успіхами та досягненнями.