Мер Новодністровська піарився за рахунок Сокирянського району
otg19620502_1923514607937454_7503808097238585594_o

Впродовж літніх канікул владою міста Новодністровськ, як самі посадовці  декларували, «не очікуючи завершення об’єднання, вишукувались  шляхи для покращення інфраструктури сільських населених пунктів, що увійшли до Новодністровської ОТГ».

Відтак, на придністровські села було направлено 2 млн. грн. з коштів, які були виділені ПрАТ «Укргідроенерго» на об’єкти соціального призначення міста Новодністровськ. За ці  гроші столичне підприємство ТОВ «Українська сервісна інжинірингова компанія» у навчальних закладах сіл   Ломачинці, Василівка, Білоусівка та Ожеве, ніби, провела роботи із очистки, заміни систем опалення і каналізації. Весь процес допомоги придністровським селам супроводжувався активною піар- компанією, а один з депутатів Сокирянської райради навіть завів власну рубрику на сторінці в соціальній мережі під гучною назвою «ЗРАДА», де щосили прославляв «подвиги» мера Новодністровська. В той же час підрядники навіть директорам навчальних закладів не представляли  документи, що підтверджують процес освоєння коштів та якість виконання робіт.

А вже  наприкінці бюджетного року зовсім іншу пісню заспівало керівництво міста Новодністровськ. Як повідомив голова Сокирянської районної державної адміністрації Петро Бескупський, влада міста енергетиків не мала права використовувати кошти ПрАт «Укргідроенерго»  на  ремонт  об’єктів соціальної сфери Сокирянського району. Відтак,  пан Болдашев, усвідомлюючи прорахунок, категорично вимагає віднесення 2-х мільйонів грн., які вже витрачені владою Новодністровська на ремонт систем опалення навчальних закладів Ожевого, Білоусівки, Ломачинців та Василівки, до переліку об’єктів соціальної сфери Сокирянського району, що фінансуються згідно з  Титулом будови «Уточнення проекту першої черги ГАЕС» .

Виходить, що Анатолій Болдашев вирішив попіаритись за рахунок Сокирянщини.