Мер Равлик просив правоохоронців захистити його від його ж виборців, яких назвав «тітушками»?

Майже місяць тому у Сокирянах відбулося Народне Віче, під час якого  люди намагалися достукатися до міської влади та добитися максимальної прозорості і чесності у процесі децентралізації нашого району. Акція пройшла мирно, ніхто навіть і не думав вчиняти якісь провокації чи порушення громадського порядку. Єдине, чого хотіли тисячі людей, – щоб їх почули.

Але дії нашого мера напередодні Віча вражають. Василь Степанович 26 січня 2018 року звернувся до правоохоронних органів області та району, бо побоявся, напевно, що його високоповажну персону   втягнуть у різного роду провокації. Більше того, Равлик повідомив працівникам поліції, що у мирному заході братимуть участь, цитую: «…мешканці інших регіонів (так звані «тітушки»,) завданням яких буде порушення громадського порядку та дискредитації міської влади…»!

Пропонуємо вам повний текст звернення міського голови до правоохоронних органів області та Сокирянського району:

«На адресу виконавчого комітету Сокирянської міської ради надійшло повідомлення від ініціативної групи осіб в складі сільських голів Сокирянського району про те, що 31.01.2018 з 10.00 до 18.00 буде проведено акцію у формі віче.

Заявлена кількість осіб: до 1000 осіб.

Мета:захист прав жителів району щодо приєднання територіальних громад до Сокирянської ОТГ.

Також за нашою інформацією у зазначеному заході мають взяти участь мешканці інших регіонів (так звані «тітушки») завданням яких буде порушення громадського порядку та дискредитації міської влади і депутатів Сокирянської міської ради щодо проведення децентралізації в Сокирянському районі.

З метою забезпечення громадського порядку, роботи виконавчого комітету Сокирянської міської ради та безпеки його працівників прошу вжити відповідних заходів реагування щодо забезпечення проведення акції відповідною кількістю працівників поліції, технічних та спеціальних засобів які передбачені внутрішніми наказами та інструкціями органів внутрішніх справ.

Міський голова                                                                                                                                                        В. Равлик»

У вищенаведеному зверненні точно переданий текст та пунктуація автора.

Шановний наш мер Равлик, саме такими діями ви себе вже ДАВНО ДИСКРЕДИТУВАЛИ як представник влади та обранець людей. Проти кого ви визивали наряди поліції? Проти жителів Сокирянщини? Чи ви, як вказали у зверненні, переживали за працівників міськради, які, до речі, навіть носа людям не показали?

Ви своїми справами вже який рік поспіль показуєте зневагу до людей, посадових осіб, які намагаються достукатися до вашого ЕГО, що останнім часом розрослося до гігантських масштабів та «душить» всю Сокирянщину!