Міська рада порадувала сокирянців новими ПІДВИЩЕНИМИ ТАРИФАМИ (ОНОВЛЕНО)
1110170

На новорічні та різдвяні свята міська рада принесла жителям Сокирян неочікувані подарунки. У 2018 рік містяни увійшли із новими тарифами на послуги із вивезення твердих побутових відходів та утримання будинків і прибудинкових територій. Підросли ціни і на послуги із водопостачання та водовідведення.

27 грудня 2017 року виконавчий комітет на чолі із мером Равликом проголосували за такі зміни. Тож приготуйтеся, що від 15 січня ваш гаманець потерпатиме від сплати комунальних ще дужче.

За водопостачання сокирянці раніше сплачували 13,47 грн. за кубічний метр, то із 15 січня ця послуга коштуватиме 19,83 грн. Ціна на водовідведення до змін становила 11,06 грн, відтепер – 12,15 грн за куб. Аналогічна ситуація із утриманням будинків та прибудинкових споруд. В минулому році середня ціна для населення становила приблизно 2, 25 грн, уже в новому 2018 середній тариф становитиме 3,09 грн.

Пояснюють ці зміни у міській раді дуже просто – підвищилися ціни на електроенергію та паливно-мастильні матеріали, а також зросла мінімальна заробітна плата. Але що робити людям?

Цікаво також те, що цю інформацію чомусь не розмістили на офіційному сайті міської ради, а лише надрукували у газеті «Сім днів» (№ 52 від 29 грудня 2017 р.), тираж якої – не надто масштабний. Мабуть, вирішили: нехай це буде сюрпризом!

Але вже у наступному випуску цієї газети міська рада повідомляє, що відшкодовуватиме населенню різницю в тарифі на комунальні послуги. Зокрема, на водопостачання – 4,33 грн, а на водовідведення – 4,15.  Тож від сум що вище, віднімаємо відшкодування і отримуємо нові тарифи.

Тож будьте готові до змін та «затягайте паски», адже відтепер за комунальні послуги ви платитимете ще більше! Київський рівень цін на комунальні послуги значно поступається Сокирянам. Тут потреби і апетит керівників МТГ зростають швидше, ніж у державі.  І «золота» вода якістю не відрізняється, а ціною дуже кусається… Що ж, цей крок, думаємо, дуже наблизив цю «владу» до громади, яка вже має плани  «подяки»…