Сокирянській міській владі звучать конкретні питання громадян, а голова залишає їх без відповіді…

Днями відбулася тринадцята сесія міської ради VIІ скликання. В  її роботі  взяли участь голова Сокирянської об’єднаної територіальної громади Равлик В.С.,  депутати міської ради, представники громадських організацій та прості жителі, які прийшли розповісти про наболіле та отримати допомогу від своїх обранців.

На розгляд сесії було винесено 32 питання. Говорили про забезпечення правопорядку в Сокирянській міській об’єднаній територіальній громаді, план заходів до Дня міста, програму розвитку державно-церковних відносин в Сокирянській міській об’єднаній територіальній громаді, податки, передачу землі у приватну власність та інше.

Зокрема, серед іншого, право на висловлення своєї думки вибороли жителі станції Сокиряни. Адже проблема обробки садів в урочищі «Пасіка», яка тягне за собою тяжкі наслідки, актуальна уже досить тривалий час.

З надією  на допомогу та отримання відповідей, до зали засідань міської ради прийшли постраждалі, матері, діти та просто небайдужі люди. Благали припинити обробку землі та отруєння людей. Міська влада ж, у свою чергу, на розгляд даного питання виділила АЖ 20 ХВИЛИН свого дорогоцінного часу, аргументуючи це тим, що є інші, нагальніші питання.

На адресу міського голови та депутатів прозвучало чимало запитань, та всі вони залишилися без відповідей. На прохання допомоги, посадовці не звернули належної уваги. Порадили тільки звертатися до суду, напевно, вирішивши, перекласти проблему, як то кажуть: «…з хворої голови на здорову». Не отримавши підтримки, жителі станції Сокиряни із розчаруванням покинули залу засідань…

Конфлікт розгоряється, накал емоцій зашкалює. Люди просять захисту, підтримки, поваги і взаєморозуміння. А влада залишається чи то байдужою, чи відстороненою від яскраво вираженої проблеми. І тепер ще й суд має втрутитися в цей нашумівший конфлікт.