Міський голова Василь Козак взяв участь у засіданні колегії відділу освіти
FB_IMG_1617365840986

Розглядали педагоги громади низку важливих для розвитку сфери освіти питань. Участь у роботі взяли міський голова Василь Козак, секретар міської ради Любов Степаненко, начальник відділу освіти Галина Рябко, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Анатолій Полонка.

Зокрема, заслухано питання щодо формування безпечного середовища для дітей та профілактики злочинності. Обговорено стан виконання Плану заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді закладами освіти; проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року; проведення атестації педагогічних працівників та керівних кадрів закладів освіти громади. Розглянуто низку важливих організаційних питань.

Йшлося на засіданні й про подальший формат роботи закладів загальної середньої освіти громади в умовах карантину. Як зауважив міський голова Василь Козак, ситуація з поширенням коронавірусу на території громади критична. Кожен день до лікарні госпіталізується 10 і більше людей. 30 березня медики госпіталізували 22 особи з симптомами хвороби. Максимальна кількість людей з коронавірусом, яким фізично і технічно Сокирянська лікарня може надати допомогу – 90, на даний час в стаціонарах перебуває 79 осіб. У зв’язку з цим, в ході засідання колегії, було прийнято рішення не розпочинати навчальний процес в загальноосвітніх навчальних закладах громади в стаціонарному режимі. «Як тільки рівень захворюваності на Сокирянщині впаде і кількість зайнятих ліжок в інфекційному відділенні буде нижче 60, ми повернемось до розгляду питання про початок традиціного навчання в школах» – зазначив Василь Козак.

Окрім того, міський голова звернув увагу керівників закладів освіти на здійснення благоустрою прилеглих території та закликав долучитись до впорядкування територій населених пунктів, кладовищ, місць поховання учасників Другої світової війни. «Прибирати території та підтримувати їх чистоту потрібно спільно – тоді буде результат» – наголошує Василь Васильович.