Місячник оборонно-масової роботи, присвячений 23-й річниці створення Збройних Сил України стартував у нашому районі

Його метою  є вшанування українських Збройних сил, військово-патріотичне виховання молоді, а також пропагування суспільної діяльності організацій ТСОУ. Протягом цього періоду, в першу чергу, планується проведення  змагань з військово-прикладних видів спорту.  Вони, як правило,  проводяться на базі шкіл та  Сокирянської автошколи.  Адже безперечно, що на сьогодні в суспільстві уже назріло розуміння ускладнень, пов’язаних з  ситуацією, яка є нині.

Стержневим моментом системи формування патріотичних якостей в суспільстві повинні стати історичні традиції перемог українського воїнства, самопожертва в ім’я захисту Батьківщини. Знання і дотримання традицій народу неможливе без хорошого знання історії Вітчизни.

Україна знаходиться в оточенні потужних держав, як в економічному, так і у воєнному відношенні. Багато з них мають територіальні претензії до нашої держави і щоб зберегти кордони недоторканими, потрібні сильні Армія і Флот.

Для відбиття  агресії необхідно виховувати патріотів, – ними не народжуються. Виховувати на прикладах своїх героїв, а не „героїв” видуманих, взятих із американських бойовиків. Про це днями говорили керівники районних товариств сприяння обороні України, які побували в Сокирянській автошколі. Конкретніше про заходи говорив голова Чернівецької обласної організації ТСОУ Володимир Іванович Кравченко, який звернув увагу колег на актуальності всіх проблем, які сьогодні вирішує ця масова громадська організація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 1 =