Молоді сокирянці зневірились у владі і самотужки наводять лад у місті

У соціальних мережах набирає популярності флешмоб молодих людей, які самотужки, наввипередки, намагаються зробити місто комфортнішим, кращим. Одним із поштовхів до цього стала ініціатива жителів масиву «Та гора», які поряд з колишнім будинком культури власними руками облаштували місце дозвілля для своїх.

Щоправда, після тривалого протистояння міська влада спромоглася допомогти жителям «Тієї гори» технікою, і розрівняти площу під футбольне поле та закупила кілька дитячих качель і гірок. Спортивні тренажери, як повідомили активісти, придбали за бюджетні кошти,   виділені за сприяння однієї політичної сили. Відтак молоді люди розробили землю, засіяли траву, і доглядають газон, також самотужки встановили всі качелі та тренажери. Потім хвилю ініціатив підхопили спортсмени, які впорядкували територію стадіону і частину міського парку, причому, записали відеозвернення чиновникам. Власники тракторів, в свою чергу, безкоштовно покосили газон стадіону.

Наразі ще один  дитячий майданчик може незабаром з’явитись по вулиці Сидора Воробкевича, на місці, де кілька років тому міська рада заклала щось схоже на парк. Не дивно, що мало яке дерево прийнялося там.

Територію під дитячим майданчиком, який планують назвати «Міньон»,  молодь розчистила та проводить підготовчі роботи для встановлення обладнання.