Молодіжне крило Аграрної партії висловило недовіру Віталію Скоцику (ВІДЕО)
Artboard2

Вчора на facebook-сторінці голови Ради з питань молодіжної політики у Аграрній партії Анни Мадей з’явилося відеозвернення, де молоді та активні люди, члени Аграрної партії висловили недовіру Віталію Скоцику:

“Аграрна партія, як і Україна, ділиться не на схід і захід, а на тих, хто любить Україну і ні. Увесь цей час Молодіжне крило закликало однопартійців сідати за стіл переговорів, щоб зберегти Партію. Усі регіони і партійні осередки почули молодь. Але не голова Партії. Діалог Віталію Скоцику  не потрібен!
Зараз Молодіжне крило опинилось по різні сторони барикад. І в цьому Ваша вина, Віталію Євстафійовичу. Ми прагнули до єдності, а Ви нас розколюєте. Ми хотіли діалогу, а Ви закриваєте нам рота!
13 вересня пройшла фейкова Політрада. Місце проведення змінили в останню ніч і туди були допущені лише прихильники Віталія Скоцика. Очікувано, що учасники голосували за сценарієм. Спроба Молодіжного крила відстояти власну позицію сприйнялася Головою як бунт на кораблі.
У понеділок 17 вересня під час апаратного засідання з Головою партії мене – члена Політради, Голову ради з питань молодіжної політики – привселюдно вивела із зали охорона Віталія Скоцика. Без жодних пояснень. Мене дивує, що ж так налякало Віталія Євстафійовича? Коли ж я спробувала з’ясувати причини цих дій, до кабінету Голови мене також не пустили. Голова партії ховається від Молодіжного крила? Чи мова йде про авторитарний переворот?
Віталій Скоцик сприймає лише оди вождю, а всіх незгодних записує до ворогів… Очікувано.
Ми молоді, але не наївні. І нас тут зібралося 15 областей! Не знаємо ми, Віталію Євстафійовичу, де ж Ваша більшість, бо ми кажемо лише те, що бачимо на свої очі…

Віримо Аграрній більшості! Не віримо Віталію Скоцику!”