Молодші медичні працівники Сокирянської ЦРЛ підсумували роботу у 2017 році

Сьогодні молодший медичний персонал Сокирянської ЦРЛ зібрався у актовій залі для того, щоб підбити підсумки роботи у 2017 році. Працівники медустанови окреслили пріоритетні завдання на наступний рік, а також проаналізували недоліки, що мали місце у їх професійній діяльності. Перед присутніми із звітом виступила заступник головного лікаря із медсестринства Надія Бабін.

Надія Василівна проаналізувала роботу молодшого медичного персоналу у кожному відділенні Сокирянської ЦРЛ, розповіла про ті заходи, які вони проводили у наступному році. Також вона поділилася майбутніми планами та проектами. Зокрема, планують обмінятися досвідом із лікарями та медсестрами Вінницької обласної дитячої лікарні.

На нараді була присутня заступник голови Сокирянської РДА Ірина Тарасова. Саме Ірина Прокопівна курує питання медицини в районі. Вона привітала присутніх та подякувала їм за щоденну копітку та таку важливу роботу.

Підсумовуючи, можна впевнено сказати, що у минулому році молодші медичні працівники вдало справилися зі своїми функціональними обов’язками, грубих порушень трудової дисципліни не було, а попереду – ще багато проектів та планів!