Мрійливі, окрилені, успішні жінки – творці і весняні провісники свята та найкращих світлих життєвих змін

Сучасна жінка… Скільки глибокого змісту у цих словах. Вона –  берегиня сімейного вогнища, вмілий працівник і громадський діяч, і лідер суспільного життя. Все встигає, вміє, навчається новому. Та так важливо, що у цьому хаосі турбот жінка завжди залишається неперевершеною пані – окриленою, гарною, сучасною та привітною. Вона – мати, дружина, бабуся, сестра…

Для кожного із нас 8 березня – Міжнародний день жінок, – це час подяк, вшанування, привітання тих, хто подарував життя, навчив любити, бути справедливою людиною! Тож традиційно, з року в рік, ми вшановуємо ЖІНОК – слабку половину людства, яка із непереборною силою, невгамовною жагою долає всі труднощі, незгоди, несучи у серці та душі всеохоплюючу ніжність, тендітність, кохання, мрію!…

Вчора, напередодні всіма любимого свята, на Сокирянщині відбулися урочистості, присвячені ЖІНКАМ. Зала районного будинку культури була переповнена тими, кому цими днями ми співаємо оди шани, любові, вдячності. У кожної в очах – ніжність, ласкава вдача, надія, а в руках – квіти, як маленький прояв уваги та турботи.

Зі щирими словами вдячності та шани виступили голова райдержадміністрації Ірина Антонюк та голова районної ради Василь Козак. Вони побажали жінкам щастя, радості та закликали чоловіків щодня дарувати своїм коханим гарний настрій.

Відтак представники влади нагородили панянок, представниць різноманітних сфер краю квітами, грамотами та подяками за сумлінну та багаторічну працю, виховання підростаючого покоління. Зарясніла сцена усмішками десятків жінок, що заслуговують на звання «НАЙКРАЩА», «НАЙУСПІШНІША», «НАЙМУДРІША»…

Далі справжнім подарунком для всіх став яскравий конкурс краси і грації – «Юна україночка – 2020». Свої таланти, здібності, вміння демонстрували неймовірні красуні – Мілана із Селища, Владислава із Сокирян, ожівчанка Марія, представниця Білоусівки – Іларія, шебутинчанка Ангеліна, Катерина із Романківців та Юлія із Вашківців.

Юних учасниць почесне журі оцінювало за результатами 4 конкурсів: «Візитна картка», «Улюблена страва моєї матусі», «Дефіле у вишиванках» та «Мій талант». Неможливо передати словами все розмаїття конкурсних представлень, пісень, танців, художнього читання, віртуозної гри на музичних інструментах. Кожна представниця дивувала, чарувала, захоплювала, зривала шквал аплодисментів.

Паузи між конкурсами заповнювали оригінальні номери танцюристів із ЗЗСО №1 міста Сокиряни, вокалісток, гімнасток РЦТДЮ та вихованців «INSIGHT Dance Studio».

Визначити найкращу було надзвичайно важко – кожна достойна, успішна, прекрасна. За рішенням суддів, титул «Міс глядацьких симпатій» отримала юна жителька села Шебутинці – Ангеліна, «Міс артистичність» – Мілана з Селища, «Міс чарівність» – маленька сокирянка Владислава, «Міс оригінальність» – здобула Іларія, «Міс елегантність» – Катерина, «Міс стиль» – Юлія з села Вашківці. Титул «Юна україночка – 2020» виборола красуня з села Ожеве – Марія.

Неймовірний настрій, атмосфера радості окрилили весняною легкістю кожну учасницю  свята. Районне дійство дало старт улюбленій порі – ВЕСНІ, бо вона, як і ЖІНКА, надихають на нові звершення, реалізацію планів, втілення мрій і сподівань.

Анастасія ДОБРОВОЛЬСЬКА