Ми живемо поряд з вами

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. На їх долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто, давно усвідомили що це –  шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом.

3 грудня у Сокирянському районному центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю  відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами. Учні 4-Б класу Сокирянської гімназії разом з класним керівником Ладан Людмилою Валентинівною та керівником гуртка художнього читання Плінгей Валентиною Миколаївною провели дуже цікавий творчий захід. Це були вірші, пісні з привітаннями, конкурси з новорічною тематикою та конкурси на швидкість, міні-вистави,які викликали в дітей сміх та зацікавленість. Ми вдячні вам за гарний настрій і за бажання бути поряд.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею дітей та людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й впродовж  цілого року не забувати про те, що вони живуть поряд з нами , і  потребують допомоги і уваги. Захищаючи гідність інвалідів,  ми збережемо своє людське обличчя.

Свято закінчилося, а робочі будні у центрі тривають кожного дня – терпелива, по-справжньому подвижницька робота з такими дітьми. Тож хочеться побажати працівникам  витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.

 

Директор центру

 Аліса Мельник