Михайла Зелінського призначено старостою Вітрянського старостинського округу
IMG_5534

На четвертій сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання депутати, у зв’язку із закінченням строку трудового договору, прийняли рішення про припинення повноважень виконуючих обов’язків старост Кулішівського та Вітрянського старостинських округів.

Поряд з цим, народні обранці, вирішили об’єднати Вітрянський та Кулішівський старостинські округи у Вітрянський старостинський округ. Відповідно, до округу буде включено села Вітрянка та Кулішівка. Як було зауважено на сесії, зміни, які планується найближчим часом внести до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», передбачатимуть, що старостинський округ утворюється, як правило, у складі населеного пункту (населених пунктів), на території яких проживає не менше ніж півтори тисячі жителів.

За пропозицією міського голови Василя Козака, старостою Вітрянського старостинського округу призначено Михайла Зелінського. До призначення, Михайло Васильович обіймав посаду директора Вітрянського навчально-виховного комплексу. Був депутатом Сокирянської районної ради VII скликання та обраний депутатом Сокирянської міської ради VIII скликання.