Минулі вихідні на Сокирянщині ознаменувалися високими спортивними досягненнями

Минулої неділі відбулася першість РО «Колос» з більярду. На змагання прибули представники восьми фізкультурних клубів району. Учасники розділилися на дві підгрупи і змагалися за коловою системою.

До півфіналу потрапили представники Білоусівки, Василівки, Вітрянки та Сокирян. В матчі за третє місце Богачук В.М. з Василівки виявився сильнішим за Жука В.М. із Вітрянки, а у головному фіналі Столярко Богдан із Білоусівки в напруженій боротьбі поступився головному фавориту останніх років подібних змагань – Погребняку Олександру з Сокирян.

Переможці та призери нагороджені пам’ятними статуетками,медалями та дипломами відповідних ступенів.

Того ж дня в спортивному залі Сокирянської ДЮСШ пройшов другий турнір пам’яті Гонци Віталія Сергійовича та Мартинюка Петра Петровича. П’ять колективів виявили бажання взяти у них участь.

Головний суддя змагань Кіструга Віталій зафіксував такі результати: п’ятими фінішували «Юнаки», четвертою стала команда РЕМу.

Бронзу турніру здобули футзалісти УКРТЕЛЕКОМу, на другій позиції -команда «Філіпс», а переможцем турніру став колектив ЦРЛ.

Команди-призери нагороджені  пам’ятними кубками. Відзначено також кращих гравців. Ними стали: воротар Паращук Денис, захисник Басюк Валерій, нападаючий Маковей Ігор, а кращим гравцем судді назвали Іванічека Івана Петровича.

Владислав Черней,

голова РО ВФСТ «КОЛОС»