Минулої доби вогнеборці ліквідували пожежі на Хотинщині та Кельменеччині

16 січня у місті Хотин трапилася пожежа в житловому будинку. Загорання виникло через порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення. Власник перепалив піч, і внаслідок сильної температури зайнялося дерев’яне перекриття. Відчувши запах диму, власник вийшов з будинку на вулицю, помітив пожежу на горищі та викликав рятувальників. Вогнеборці прибули на місце пригоди вже за 4 хвилини. Рятувальники локалізували пожежу та невдовзі повністю ліквідували її. Своїми діями пожежники не допустили поширення вогню в кімнати та врятували будинок від полум’я. Вогонь знищив покриття та перекриття житлової будівлі.

Цього ж дня горіла котельня, прибудована до житлового будинку у селі Мошанець Кельменецького району. Власниця поклала сушитися речі на котел, які згодом почали тліти, а потім вогонь поширився приміщенням котельні. Помітивши пожежу, жінка викликала рятувальників. Вогнеборці оперативно прибули на місце та швидко загасили полум’я. Під час ліквідації пожежі бійці Служби порятунку врятували житловий будинок, не допустивши подальшого розповсюдження вогню. Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації котла.

За попередніми висновками фахівців, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації котла також стало причиною загорання у господарській прибудові до бару в смт Кельменцях. Через сильний нагрів котла почало тліти дерев’яне перекриття. У подальшому виникла пожежа, яку помітив власник. Рятувальники, котрі прибули на виклик, не допустили поширення вогню та ліквідувавши пожежу в тих межах, в яких її застали на момент приїзду. Вогонь частково пошкодив дерев’яне перекриття господарської прибудови.

 

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області