На базі ДНЗ №2 «Барвінок» м.Сокиряни відбулося районне методичне об’єднання музичних керівників ДНЗ, НВК району

17 грудня 2014р. на базі дошкільного навчального закладу №2   «Барвінок» м.Сокиряни відбулось районне методичне об’єднання музичних керівників ДНЗ та НВК району на тему: «Особливості взаємодії музичного керівника та інструктора з фізкультури в дошкільному навчальному закладі», адже функціональна музика, дихальні та ритмічні вправи з музичним супроводом – це засоби оптимальної організації освітньої діяльності дошкільників, які мають конкретне призначення допомогти педагогам вирішувати завдання щодо формування рухової активності, фізичного та психічного здоров’я дошкільників.

Всіх присутніх привітала та ознайомила з планом роботи методоб’єднання Дідик Ірина Анатоліївна, методист РМК відділу освіти управління освіти, молоді та спорту РДА.

Зі словами подяки та гарними побажаннями до гостей та господарів ДНЗ №2 «Барвінок» звернулася, запрошена в якості почесного гостя, Наталя Петрівна Безкупська заступник міського голови.

Робота розпочалась з презентації та екскурсії – огляду дошкільного навчального закладу №2 «Барвінок», яку провела завідуюча  Потульніцька Наталя Миколаївна. Присутні дізналися про історію створення закладу та про сучасні умови навчання та виховання дошкільнят в одному із кращих садочків району. Відтак перейшли до колективних переглядів запропонованих заходів.

Ранкову зарядку, яку не лише виконували, а й супроводжували власним співом, показали діти старшої групи «Живчики»  під керівництвом фізінструктора  Отку Наталі Володимирівни та музичного керівника Сокальської Інни Анатоліївни.

Під час музично-спортивної розваги «Колесо фортуни» вихованці старшої групи «Колобок» продемонстрували свій фізичний розвиток, навички виконання естафетних видів змагань та уміння поєднувати спів та рух під час музично-рухливих ігор. І хоча у змаганнях перемогла дружба, всі діти отримали медалі за активну участь. Гарно проведений захід є результатом тісної співпраці фізінструктора Отку Наталі Володимирівної та музичних керівників Сокальської Інни Анатоліївни, Харабари Оксани Анатоліївни та Яковини Валентини Миколаївни.

Фізінструктор Отку Наталя Володимирівна разом з дошкільнятами старшої групи «Живчики» виконали комплекс вправ зі степ-аеробіки демонструючи музично-ритмічний розвиток, координацію рухів, злагодженість та емоційне піднесення.

Наступним етапом роботи був психологічний тренінг «Ефективні форми взаємодії педагогів у роботі з дітьми», який підготувала і провела практичний  психолог закладу Кузик Наталя Іванівна.

До ділової гри, під назвою «Засідання мистецького суду», запросила педагогів методист дошкільного навчального закладу Кузик Марина Миколаївна. Під час рольової гри присутні мали змогу поділитися інформацією про співпрацю з колегами та батьками у своїх дошкільних закладах та про власні методи та прийоми роботи з дітьми.

Під час засідання круглого столу було розглянуто ряд питань, які не лише несли теоретичну інформацію, а й рекомендовані для практичного вивчення та застосування у подальшій роботі з дітьми. Зокрема, це:

1). «Музикотерапія на заняттях з дітьми дошкільного віку», доповіла Маковійчук Світлана Леонідівна, музичний керівник ДНЗ №1 «Веселка» м.Сокиряни, керівник методоб’єднання музичних керівників району;

2). «Роль музики на спортивних заходах з дітьми дошкільного віку», доповіла Кривчанська Валентина Василівна, музичний керівник Селищанського НВК;

3). «Ігрова діяльність дітей на музичних заняттях – ключ до гармонійного розвитку дитини», доповіла Горбан Людмила Вікторівна, музичний керівник Корманського НВК;

4). «Музичні пальчикові ігри, як дієвий засіб гармонійного розвитку дитини», ознайомила та провела майстер-клас Гончар Марина Василівна, музичний керівник ДНЗ с.Олексіївка.

Після обговорення відвіданих заходів та обміну досвідом учасникам методоб’єднання було надано ряд рекомендацій до виконання.

Приємною несподіванкою для всіх присутніх став  візит Святого Миколая, який привітав господарів дошкільного навчального закладу та їх гостей з наступаючими святами, зачитав лист – подяку за добросовісну працю, любов до дітей, і за добрим народним звичаєм, разом з вихованцями садочка «Барвінок»,   подарував всім на згадку  янголяток, яких виготовили малята разом зі своїми вихователями.

Від імені всіх присутніх хочу подякувати організаторам методоб’єднання за теплий прийом, за достойне представлення роботи з дошкільниками, за позитивні емоції  та приємні хвилини спілкування.

 

Маковійчук Світлана Леонідівна,

музичний керівник ДНЗ №1 «Веселка» м.Сокиряни, керівник районного методичного об’єднання музичних керівників району

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 2 =