На Галереї пошани засяяли іскорки творчості Сокирянщини

10 травня 2018 року об 11.00 у приміщенні учбово – методичного центру культури Буковини відбулося урочисте відкриття Галереї пошани лауреатів четвертої обласної рейтингової культурно – мистецької програми за підсумками роботи у 2017 році.

За рішенням художньо-методичної ради Учбово-методичного центру культури Буковини визначили лауреатами ІV обласної рейтингової культурно-мистецької програми за підсумками роботи у 2017 році та нагороджено дипломами і символічними подарунками творчих, талановитих та креативних людей із Сокирянщини.

У номінації «КРАЩИЙ СІЛЬСЬКИЙ КЛУБНИЙ ЗАКЛАД» визнано БК с.Василівка. Директор – Микола Шостак. У номінації «КРАЩИЙ АМАТОРСЬКИЙ ОРКЕСТР НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ» відзначений всіма відомий народний аматорський оркестр народних інструментів Сокирянського РБНТД, керівником якого є – Дмитро Шкварун. Красується фото у «Галереї пошани» «КРАЩОЇ РОДИНИ НАРОДНИХ МАЙСТРІВ» – Світлани та Антоніни Кривчанських із села Селище. Із великою приємністю та гордістю у номінації «КРАЩИЙ НАРОДНИЙ МАЙСТЕР» визнано Валентину Ярову (директора Сокирянської районної художньої школи).

Цікавим та оригінальним був формат проведення свята: червона доріжка, фанфари і детальне представлення творчого досьє кожного лауреата. Піднесеного настрою всім присутнім додали творчі аматори сцени. Родзинкою свята став виступ фіналіста Голосу країни 2018 року – Андрія Рибарчука.

Шановні номінанти! Ми пишаємося, що в нашому районі є такі творчі люди як Ви! Щиро бажаємо Вам, міцного здоров`я, успіхів у всіх починання, творчих злетів та нових досягнень!

 

 

Провідний методист з питань фольклору

Сокирянського РБНТД  

Олеся Янчак