На Хотинщині горіла господарська будівля
IMG-8362

3 травня до Служби порятунку Хотинщини надійшло повідомлення про пожежу в селі Крутеньки. На місце події одразу ж було направлено черговий караул частини. Загорання виникло вранці в господарський будівлі, а швидкому поширенню полум’я сприяло те, що всередині зберігалось сіно та інші легкозаймисті матеріали. Рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 7 ліквідували пожежу в тих межах, в яких застали її на момент прибуття. Внаслідок пожежі знищено покриття господарської будівлі, сіно та речі домашнього вжитку. Ймовірною причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.

Зважаючи на те, що це 8 пожежа, яка виникла через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електрообладнання рятувальники нагадують наступне.

Використовуючи електричні прилади, спочатку перевірте справність електропроводки, електрощитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності, це може призвести до короткого замкнення. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу нагрівальні прилади та інші електроприлади.

Хотинський районний сектор

Управління ДСНС України у Чернівецькій області