На Хотинщині отруїлися люди
1O1NrvSccHryFgkwLpfL.r695x430

Упродовж 10-11 вересня 2017 року до амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Перебиківці Хотинського району за медичною допомогою звернулось 14 хворих (у тому числі 3 дітей) зі скаргами на нудоту, блювоту, болі в епігастральній ділянці, ломоту в тілі, слабкість, головний біль, підвищення температури тіла, про це повідомляє Погляд.

11 вересня у селище прибули фахівці Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ та Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області. Вони встановили, що з 5 по 10 вересня над селом Перебиківці проводились авіаційні роботи по застосуванню пестицидів у сільському господарстві. Під час цих робіт частина пестицидів осідала на городи мешканців, що призвело до часткового знищення посівів та погіршення стану здоров’я 14 осіб, повідомляє прес-служба обласного лабораторного центру.

Внаслідок погіршення стану здоров’я, протягом 10-11 вересня 2017 постраждалі звернулись в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини села Перебиківці, де отримали медичну допомогу. Стан хворих відразу покращився і не потребував додаткових лікувальних заходів та госпіталізації.

Лабораторним центром було відібрано для дослідження проби ґрунту та води для визначення вмісту пестицидів. Продовжується епідеміологічне розслідування.