На Кельменеччині рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на об’єктах з масовим перебуванням людей

З метою навчання працівників підприємств та установ першочергових дій на випадок виникнення пожеж, швидко реагувати на інші надзвичайні ситуації, працівники Служби порятунку провели у районах Чернівецької області відповідні тактико-спеціальні навчання, під час яких відпрацьовували спільні дії рятувальників та працівників. Зокрема, 28 січня такі відбулися на Кельменеччині.

Так, рятувальники 10 державної пожежно-рятувальної частини смт Кельменці провели навчання на території базі районної філії  Чернівецького обласного центру зайнятості. Тут вогнеборці ліквідовували умовну пожежу, яка виникла у підсобному приміщенні установи, внаслідок короткого замкнення електричної мережі. Адміністрація, повідомивши Службу порятунку про подію, проводила евакуацію персоналу. Вогнеборцям, які прибули на місце умовної пожежі, через задимлення у приміщенні довелося працювати в апаратах захисту органів дихання та зору. У встановлені терміни вогнеборці ліквідували умовну пожежу.

Загалом, навчання дали змогу відпрацювати спільні дії рятувальників та працівників підприємств та установ на випадок виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій, навчити персонал правильно реагувати та діяти під час пожеж, щоб у майбутньому уникнути трагічних наслідків.

 

Кельменецький РС УДСНС України