Прикордонники Кельменеччини спільно із молдовськими колегами затримали депортованого із України прихильника Саакашвілі

У Молдові при спробі нелегально потрапити в Україну в результаті спільних дій українських і молдавських прикордонників затримано витворений раніше з України грузин Вано Надірадзе.

Зокрема, повідомляється, що 3 грудня 2017 року, зранку на українсько-молдовському кордоні правоохоронці виявили рух невідомого, який прямував з території Молдови в нашу країну.

За даними ДПСУ, співробітники прикордонних відомств обох держав скоординували дії з метою недопущення незаконного порушення кордону, а прикордонники відділу “Кельменці” на напрямку ймовірного руху порушника також перекрили лінію державного кордону.

За кілька годин, спільними зусиллями, в 20 метрах від кордону затримали правопорушника. Ним виявився 47-річний громадянин Грузії Вано Надірадзе, який 17 листопада був депортований правоохоронними органами України. Іноземець збирався незаконно потрапити в Україну.

Молдовська сторона затримала Надірадзе на 72 години і порушила кримінальну справу за спробу порушення державного кордону.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Надірадзе був добровольцем АТО, хоча Міноборони офіційно заявили про те, що він не перебував у лавах Збройних Сил України. Він брав активну участь у протестах під Радою, ще пізніше про його викрадення в Києві заявив Михайло Саакашвілі.

Чи  означає цей факт, що колишній губернатор Одещини організовує канали нелегального проникнення на територію України осіб, які могли взяти активну участь у масових заходах та  підтримувати Саакашвіллі?