На нараді в Сокирянській райдержадміністрації дано доручення в двотижневий термін здійснити санітарну очистку лісових масивів та прибережних смуг

Проблему санітарної очистки лісових масивів, придорожніх смуг та берегів р. Дністер вирішували на нараді, яка відбулася сьогодні в райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Петра Бескупського, голови районної ради Василя Козака, прокурора Сокирянського району Петра Руснака, начальника Сокирянського відділення НПП «Хотинський» Юрія Ротаря, директора ДП «Сокирянський лісгосп» Василя Гончара, начальника  Новодністровського РУВР Олексія Приходька, начальника філії «Сокирянський райавтодор» Василя Бучацького та головного державного санітарного лікаря району Олександра Романенка.

Як зауважив заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупський, нині в країні склалася складна економічна ситуація, фінансування всіх галузей зменшено, однак це не повинно вплинути на екологічну ситуацію і на території району має бути наведений елементарний порядок. А це можливо лише завдяки тісній та злагодженій роботі всіх профільних служб, а також відповідальності кожного керівника за наведення ладу на підпорядкованій території.  Наразі особливо складною є ситуація щодо дотримання санітарних норм та благоустрою лісового масиву та прибережних смуг на території НПП «Хотинський», де є вдосталь сміття, необлаштовано місця відпочинку. Багато роботи з прибирання залишається на територіях Новодністровського РУВР. Викликає занепокоєння збільшення  стихійних сміттєзвалищ вдовж доріг.

Обговоривши проблеми, присутні вирішили в двотижневий термін здійснити необхідні заходи по санітарній очистці лісових масивів, придорожніх смуг та берегів р. Дністер, а відтак провести комісійний огляд територій. Окрім того, голова районної ради Василь Козак виступив з пропозицією заслухати на черговій сесії районної ради звіт керівництва НПП «Хотинський» про здійснення господарської діяльності на сокирянських землях парку, які за площею складають більшу частину заповідника.

На завершення керівники всіх профільних служб запевнили, що  територія району таке буде чистою. Однак потребує активізації роз’яснювальна робота серед населення. До цього будуть залучатися і правоохоронні органи і члени адмінкомісій, які створені при сільських радах, однак працюють формально. У разі виявлення порушники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності.

Районна влада закликає всіх жителів Сокирянщини обережно і дбайливо ставитись до оточуючого нас середовища та своїм прикладом виховувати у підростаючого покоління любов до природи.

Повідомляє сайт Сокирянської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

66 + = 71