На першому місці – безпека життя та здоров’я людей
001

На цьому наголосив в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич в ході позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось сьогодні в райдержадміністрації. Зокрема, на порядок денний виносились питання про заходи щодо зменшення загиблих та травмованих під час пожеж, стан протипожежного захисту в районі в цілому та в осінньо – зимовий період 2019-2020 років, а також готовність пожежних команд до ліквідації можливих надзвичайних ситуацій. Окрім того, членами комісії обговорено комплекс заходів, яких необхідно вжити для запобігання  виникненню та у разі проходження паводків та затоплень.

Особливу увагу було звернуто на питання функціонування об’єктів  з тимчасовим перебуванням людей, тобто закладів відпочинку, туристичних комплексів, готелів. За словами фахівців відповідних профільних служб стан їх протипожежного захисту перебуває на постійному контролі, однак не всі власники зазначених закладів надають можливість робочим групам здійснювати перевірки, відтак говорити про їх відповідність пожежним нормам та іншим нормам чинного законодавства неможливо.

Нещодавно робочою групою районної державної адміністрації обстежено зазначені об’єкти, які функціонують на території району, за результатами проведеної роботи власникам, де виявлено певні порушення вказано на них, а стосовно господарів, які не надали можливість робочій групі ефективно працювати, надіслано відповідні документи до обласних профільних служб. Наразі, фахівці звертаються до громадян, які планують відпочинок на території району, бути дуже уважними при виборі закладів для відпочинку, цікавитись чи діє він офіційно, чи має всі необхідні для надання людям якісних послуг дозволи.

За результатами засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вироблено низку рекомендацій та дано відповідні доручення.

Пише сайт Сокирянської РДА.