На Сокирянщині дозволено купання лише на «Вілії» та «Усладі»
xMR44zq4Kj4omlReLR06.w695

На черговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернівецької ОДА розглядалося питання про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Чернівецької області під час купального сезону 2019 року. Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль.

Відповідно, за результатами обговорень, комісією було вирішено заборонити експлуатації об’єктів відпочинку населення на воді, об’єктів спортивного рибальства, місць стихійного відпочинку без відповідних документів (Паспорт підводної частині акваторії пляжу, водного об’єкта; Акту водолазного обстеження дна акваторії пляжу; Акту про усунення небезпечних для купання предметів з дна акваторії пляжу (водного об’єкта); договору про обслуговування із атестованою аварійно-рятувальною службою).

Також, комісія затвердила  перелік визначених місць масового відпочинку людей на водних об’єктах на території Чернівецької області у весняно-літній період 2019 року.

До  переліку об’єктів,  де створені належні умови для масового  відпочинку людей на воді,  включено лише два місця на території Сокирянського району –
комплекси відпочинку «Вілія» та «Услад», що у  с. Ломачинці.

Втім,  у сусідньому Кельменецькому районі власники об’єктів зеленого туризму  поставились значно відповідальніше до організації відпочинку, так,  дозволено купання на базі  маломірних суден «Маяк» – с.Дністрівка,  піщаному пляжі – с. Грушівці. Крім того,  у приватних оселях та базах відпочинку  «Сільські садиби сім’ї Толпигіних» та «Дністровський маєток» – с. Вороновиця, «Джія» – с. Мошанець, «Дім рибалки», «У Володимира», «У Мішані», «У Жори» та  «У Бориса»  – с. Бернове, «Водний рай» – с. Вороновиця, «На березі Дністра» і « Femily House» – с. Макарівка.

З повним переліком  визначених місць масового відпочинку людей на водних об’єктах на території Чернівецької області у весняно-літній період 2019 року всі бажаючі зможуть ознайомитись на офіційній сторінці Чернівецького рибоохоронного  патруля у мережі Фейсбук.