На Сокирянщині фінішував районний етап „Учитель року – 2019”

У традиційному щорічному районному конкурсі „Учитель року” взяли участь 15 педагогів шкіл району. Цьогоріч професійні освітянські змагання проходили в номінаціях „Вчитель інклюзивного класу”, „Географія”, „Захист Вітчизни”, „Основи здоров’я”.

Від усіх попередніх конкурсів цей відрізнявся першою номінацією. Для більшості жителів Сокирянщини інклюзивне навчання – це щось незвідане нове. Інноваційні підходи до навчання дітей з особливими потребами продемонстрували С.В.Гангал з Гвіздівців, В.М.Панєнкова з Грубної, Н.А.Цуркан з Білоусівки та О.В.Чорна з Шебутинців.

У географів змагалися: І.П.Коваль з Грубної, К.В.Мельничук з Василівки, Л.Б.Петрюк з Вітрянки та Л.М.Трач з Михалкового.

У номінації „Захист Вітчизни” практичним досвідом поділилися: П.М.Кузь з Білоусівки, Р.В.Мудрик з Гвіздівців та О.В.Степаненко з Романківців.

Як навчати школярів предмету „Основи здоров’я” розповіли членам поважного журі та своїм колегам: Т.І.Базелюк з Корманя, Л.М.Гапчук з Михалкового, Л.В.Підлубна з Вітрянки та О.Д.Чорна з Волошкового.

Варто відверто зазначити, що для того, щоб взяти участь у такому престижному конкурсі, треба мати не лише неабиякий досвід і здібності, але й бути мужніми, сміливими людьми.

Конкурсантам довелось пройти, як сказала голова оргкомітету конкурсу Г.І.Рябко, важкий і складний шлях. Це, зокрема, тестування з фахової майстерності, методичний практикум, практичну роботу, конкурсний урок та дослідження.

Та врешті, все позаду. І ось в актовому залі Білоусівського НВК звучать переможні фанфари. Святкове дійство по нагородженню переможців розпочинається! Усі учасники щасливі, що все закінчилося.

Найщиріші, найтепліші вітання звучать на адресу всіх учасників конкурсу, бо вони всі – переможці, вони найкращі серед кращих, від голови райдержадміністрації П.П.Бескупського, голови районної ради В.В.Козака, начальника відділу освіти Г.І.Рябко, членів журі В.Д.Боднар, В.В.Романюка, В.С.Азімової та В.І.Шибінської.

Як зазначалося, конкурс спонукав кожного із його учасників, а також усіх причетних до його підготовки, до творчого зростання, вдосконалення професійної майстерності тощо.

Сокирянський район на обласному конкурсі „Учитель року” представлятимуть:

Оксана Василівна Чорна з Шебутинецького НВК, номінація „Вчитель інклюзивного класу”;

Катерина Василівна Мельничук з Василівської ЗОШ, номінація „Географія”;

Руслан Володимирович Мудрик з Гвіздовецької ЗОШ, номінація „Захист Вітчизни”;

Тетяна Іванівна Базелюк з Корманського НВК, номінація „Основи здоров’я”.

Дуже сподіваємось, на те є всі підстави, що наші педагоги солідно виступлять в області. Згадаймо, останніми роками наші педагоги постійно ставали призерами обласних змагань.

На підсумковому святі було багато привітань, квітів, подарунків. Неймовірно гарні концертні номери подарували лауреати фестивалю-конкурсу „Буковинська зіронька” – Олександра Братушко із Сербичан, Даша Дудун з Ломачинців, танцювальні колективи з Романківців та Білоусівки.

Керівники району та члени журі висловили щиру вдячність педагогічному та учнівському колективам Білоусівського НВК, особисто директору Альоні Степанівні Гафінчук за сприяння проведенню конкурсу. На базі цього навчального закладу вже не вперше проводяться різні районні заходи.

Конкурс в районі завершили, але підготовка до вищих його етапів триває.