На Сокирянщині газова служба «наблизилась до людей»!

Сьогодні, 10 грудня, у Сокирянах урочисто відкрили новий Центр обслуговування клієнтів регіональної газової компанії АТ «Чернівцігаз», який працюватиме  у форматі “відкритого простору”.

Клієнти міста та району віднині зможуть отримати якісні консультації та сервісне обслуговування в новому форматі. Відвідувачів нового офісу – фізичних і юридичних осіб консультуватиме 5 комунікабельних менеджерів.

В одному місці клієнти оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосуються газопостачання. Крім консультацій з розрахунками, є можливість вирішити питання технічного характеру – це видача технічних умов на підключення до систем газопостачання, узгодження проектної документації, замовлення послуг з технічного обслуговування або ремонту газового обладнання тощо.

На відкритті оновленого Центру побував голова правління АТ «Чернівцігаз» Віктор Євгенович Горда. Він зазначив, що в нашій області це вже третій модернізований осередок обслуговування клієнтів регіональної газової компанії.

Нагадаємо, що до цього моменту користувачі послуг газопостачання змушені були  добиратись на околиці райцентру, що було досить не- зручно, особливо для тих, хто не мав власного автотранспорту.

Дбаючи про споживачів, керівництво АТ «Чернівцігаз»  до цього неодноразово зверталось з проханням виділити приміщення або ж землю для його будівництва до Сокирянського міського голови Василя Равлика. Втім, не знайшло підтримки в цьому питанні у міської влади.

Наразі  газовики орендували приміщення у центрі Сокирян,  відремонтували та модернізували його за новими стандартами. Особливу увагу приділено зручному зонуванню, щоб клієнт міг легко орієнтуватися всередині офісу. Все обладнано так, щоб відвідувачам було приємно і максимально комфортно себе почувати – стильний інтер’єр, просторий і світлий зал очікування, зручні дивани, безплатний Wi-Fi і кулер з водою.

Центр обслуговування клієнтів буде працювати з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 год. без перерви на обід. Адреса центру: м.Сокиряни, вул. Чорновола, 3в.