На Сокирянщині громада відкликала відразу 6 сільських депутатів

Безпрецедентний випадок позбавлення повноважень сільських обранців став подією номер один нещодавно у одному з сіл Сокирянського району. У Ломачинцях місцеві мешканці обурені свавіллям депутатів сільської ради, які нахабно і зухвало приймали рішення, не бажаючи прислухатись до волі громади, ініціювали та провели всі необхідні дії для відкликання за народною ініціативою відразу 6 обранців села, серед яких і секретар ради.

Днями на адресу Північно-Бессарабського інформаційного порталу надійшли копії постанов Ломачинецької сільської виборчої комісії про відкликання депутатів Ломачинецької сільської ради – Злого Віктора Валентиновича, Свинобой Наталії Миколаївни, Маланчук Галини Іванівни, Боднарюка Ігоря Миколайовича, Багрія Івана Семеновича та Гайдея Олександра Михайловича.

Відтак, 2 серпня сільська виборча комісія на своєму засіданні затвердила протокол узагальнення результатів збору підписів про відкликання вищеназваних депутатів за народною ініціативою та результати перевірки достовірності відомостей про громадян, що містяться у підписних листах та їх підписів. Після чого голова комісії проінформував про відкликання депутатів керівництво Сокирянщини.

Нагадаємо, що напередодні, вже знаючи, що їх мають позбавити повноважень, депутати Ломачинецької сільської ради проголосували за приєднання до м.Новодністровськ.

Свавіллю і безкарності, на нашу думку, у Ломачинцях  покладено край, і повага до виборців має бути повернута. А участь  цих обранців має бути прикладом всім депутатам Сокирянщини, які особисті інтереси  ставлять вище спільних, громадських.