На Сокирянщині підбили підсумки районної акції «Милосердя»
95820802

Наймасовіша доброчинна акція підтримала кожного, хто потребує уваги і допомоги, слова подяки линуть всім, хто вміє співчувати і творити Добро.

З метою покращення соціальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, інших категорій вразливих верств населення районним територіальним центром соціального обслуговування проведено ряд заходів з підготовки та проведення щорічної благодійної акції «Милосердя».

Зокрема, до участі в акції запросили підприємства, установи та організації всіх форм власності, релігійні конфесії, профспілки, громадські, ветеранські фонди та організації, широкі кола громадськості. Організували масову роботу, яка забезпечила сільськогосподарською продукцією відділення стаціонарного догляду в Романківцях. А працівники відділення соціальної допомоги здійснили обстеження умов проживання одиноких непрацездатних громадян. Засоби масової інформації, у свою чергу, широко висвітлювали матеріали про хід та результати проведення щорічної благодійної акції «Милосердя».

В рамках благодійної акції  у 2017 році надійшла благодійна допомога на суму 152,8 тис.грн. (грошова  – 22,6тис.грн., натуральна – 130,2 тис.грн.). З них Олексіївською сільською радою (Гончар І.М.) та жителями району надана грошова допомога  цільового призначення для відділення стаціонарного догляду с.Романківці  в сумі 19,1 тис.грн. Також фінансова допомога надійшла від приватних підприємців із м.Сокиряни (Ротар С.А., 1000грн.), с.Білоусівка (2170грн.), с.Сербичани (600грн.), Корманської сільської ради (400грн) та Фонду соціального страхування (400грн.).

В акції «Милосердя» активну участь взяли і сільськогосподарські підприємства району – ТОВ «Дністрові сади» (Черкес О.В.), ТзОВ «Сварог Буковина» (Гаврилюк Ю.В., ), а також ТОВ «Зелена нива» (Коваль М.В.), «Маркет» (Дейнега М.В.). Завдяки допомозі окремих сільських рад – Олексіївської (Гончар І.М.), Волошківської  (Гуйван О.І.), Михалківської  (Шустовський О.М.), Романковецької  (Ваданюк В.В.), Ломачинецької (Петрик Н.М.), Сербичанської  (Братушко М.Д.), Вітрянської (Фрицак В.В.), Лопатівської (Коцман В.І.), Шебутинецької (Чорний В.П.), Василівської (Зелений А.В.), Кулішівської (Калабалик С.С.), Гвіздовецької (Гангал І.В.), Селищанської (Новоженя В.І.), Корманської (Базелюк О.Д.), Білоусівської (Шевчук О.В.), Братанівської (Лєснік В.М.), Ожівської (Шевчук Р.М.), Грубнянської (Кутейніков О.С.), загальноосвітніх навчальних закладів – Шишковецький ЗНЗ (Бужак В.В.), Грубнянський ЗНЗ       (Пастушок І.В.), Вашковецький ЗНЗ (Вакарчук О.М.), Ожівський ЗНЗ (Нігалатій Т.І.), Волошківський НВК (Вознюк М.П.), Кулішівського НВК (Харабара Г.І.), соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома терцентру та жителів району впродовж проведення акції «Милосердя» зібрано та забезпечено сільськогосподарською продукцією жителів відділення  стаціонарного догляду с.Романківці на увесь осінньо-зимовий період відповідно до потреб.

У 2017 році відділенням організації надання адресної  натуральної та грошової допомоги терцентру надано підтримку 2346 чол., які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з похилим віком, інвалідністю, хворобою, безробіттям, стихійним лихом та іншими обставинами. Громадянам, які звернулись до відділення надавали послуги із пошиття  та ремонту одягу, перукарські послуги, видані речі, бувші в користуванні та продукти харчування.

У 2017 році до терцентру  надійшла гуманітарна допомога від Чернівецьких благодійних організацій «Гільфе», Товариства Червоного Хреста та церкви «Емануіл» ХВЕП,  у вигляді взуття, теплих дорослих та дитячих речей, бувших у вжитку. Завдяки цьому 196  малозабезпечених, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян району отримали допомогу речами, бувшими у вжитку, на суму 17,4 тис.грн. (у 2016 році 262 – на суму 19,7 тис.грн.). За рахунок спецкоштів терцентру та спонсорських  коштів  (ТОВ з обмеженою відповідальністю «Дністрові сади» Черкес О.В., ТзОВ «Сварог Буковина» Гаврилюк Ю.В., ТОВ «Зелена нива» Коваль М.В., Галицький Свято-Миколаївський монастир) 203 громадянина  району отримали продуктові набори на загальну суму  36,9 тис.грн. (45 – до 8 березня, 24 – до Великодніх свят, 19 – до 72-ї річниці Перемоги над нацизмом, 49 – до Дня незалежності України, 15 – до Дня людей похилого віку, 34 – до Міжнародного дня інвалідів та Дня Святого Миколая Чудотворця та 17 малозабезпечених одиноких непрацездатних громадян району, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома).

За інформацією, яку надіслали сільські та міська ради  щодо проведення у районі щорічної благодійної акції «Милосердя» у 2017 році цільову грошову допомогу отримали 766 громадян району на загальну суму           471,8 тис.грн.

Збір коштів і продуктів в районі  у ході щорічної благодійної акції «Милосердя» продовжується та перебуває на постійному контролі районної влади та терцентру.

Завдячуємо всім небайдужим, хто підтримав та сприяв проведенню благодійної акції “Милосердя” на території нашого району.

Всіх мешканців нашого району просимо не залишатися байдужими до долі людей з особливими фізичними потребами, людей старшого покоління, та брати активну участь у проведенні акції.

Кошти Ви можете перераховувати на спеціальний рахунок територіального центру соціального обслуговування:

код 21423443

р/р 31550306142805

ГУДКУ в Чернівецькій області,

МФО 856135

Натуральну допомогу (продукти харчування, одяг, взуття, медикаменти, тощо) направляти у територіальний центр соціального обслуговування (м.Сокиряни, вул.Центральна, 1).