На Сокирянщині побувала Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні Герміне Поппелер

Вчора, 11 вересня, в рамках робочого візиту в Чернівецьку область Сокирянщину відвідала Надзвичайний та Повноважний посол Австрії в Україні Герміне Поппелер, представник посольства Австрії в Україні Річард Бізанц та Почесний консул Австрії у м. Чернівці Сергій Осачук. Супроводжували іноземну делегацію голова райдержадміністрації Петро Бескупський та заступник голови районної ради Олексій Бойко.

Зокрема, гості оглянули будівництво районного будинку культури, відмітили масштаби будівництва, обговорили питання, що будуть сприяти соціально – економічним та культурним зв’язкам регіону і Австрії.

Відтак, побувавши в населених пунктах, австрійська делегація відвідала будівництво Дністровської ГАЕС, де ознайомилася з її роботою та перспективами розвитку. За словами членів делегації вони приємно вражені потужністю енергетичного підприємства і неодмінно будуть інформувати Високого представника Австрії про масштаби будівництва та його значення для енергетичного ринку України і Європейського Союзу. Загалом іноземці залишилися задоволені поїздкою на Буковину, яка дала можливість ознайомитися з її потенціалом  та підсилила бажання до подальшої співпраці.