На Сокирянщині працювали заступник голови ОДА Наталія Гусак та представники крайових служб та департаментів

Питання призначення соціальних виплат, функціонування районного лікувального закладу, захисту дітей та сімей, що потрапили у складні життєві обставини обговорили днями у Сокирянах на нараді за участі заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталії Гусак та представників Департаментів охорони здоров’я та соціального захисту населення, служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Посадовці ОДА, які реалізують  вимоги і рішення у сфері соціальної політики,  відвідали Сокирянщину за дорученням Сергія Осачука. Йдеться на сайті Сокирянської РДА.

Також під час наради розглянули питання захисту прав дітей та механізм переведення повноважень щодо соціального захисту людей у громади. Як зазначалося, на жаль, на сьогодні в жодній ОТГ Сокирянського району не створено служби у справах дітей та немає фахівця з питань соціальних служб. Вже нині необхідно організовувати даний напрям роботи з тим, аби в подальшому бути орієнтованим на найважливішу одиницю громади – дитину. Лише та громада може називати себе спроможною, де працюють спеціалісти з даних проблем, тобто є всі функції для соціального захисту найбільш вразливих верств населення.

Окрім того, обговорено подальший розвиток медицини району та визнано спроможність районної лікарні як багатопрофільного закладу лікування в регіоні, а також Наталія Гусак відмітила належну організацію боротьби з коронавірусною інфекцією в районі.

Крім того, Наталія Гусак відвідала Сокирянську районну лікарню та побувала в прийомній сім’ї та сім’ї, що опинилася в складних життєвих обставинах в с. Михалкове.