На Сокирянщині садівники ділились досвідом

24 липня на базі господарства  одного з кращих садівників Сокирянщини Сергія Коваленка фірма «Syngenta» провела круглий стіл з власниками плодових насаджень. Головною темою дискусії стали проблемні питання захисту насаджень від хвороб та шкідників. Своїм багаторічним досвідом з колегами поділився і Сергій Гавришев, на його думку,  основою гарного розвитку плодових дерев та подальшої високої врожайності є правильна посадка садженця, що в подальшому дозволить  добре розвиватись кореневій системі.

Учасники заходу оглянули масиви яблунь, цікавились системою обробки та підживлення. За словами представника по західному регіону фірми «Syngenta» Сергія Гавришева, місце для організації семінару вибрано не випадково, адже  Сергій Коваленко більше десяти років користується препаратами їхньої торгової марки, а результати їх застосування просто таки вражають.

Також спеціалісти  сфери захисту рослин «Syngenta» прямо в саду провели експрес-діагностику елементів живлення по листовій поверхні. За допомогою пересувної міні-лабараторії технічний експерт на очах у присутніх визначав проблематику за  елементами живлення.