На Сокирянщині – дві смерті від коронавірусу (ОНОВЛЕНО)
Рисунок1

Днями у реанімаційному відділенні Сокирянської райлікарні померла жителька міста Новодністровськ, 1960 року народження, а вчора не стало чоловіка, 1957 року народження

У жінки був підтверджений коронавірус. Також вона мала правобічну тотальну пневмонію та серйозну супутню недугу – важкий колагеноз, який уразив шкіру, суглоби та нервову систему. Чоловік мав правобічну пневмонію та важку форму цукрового діабету.

За останню добу хворих з підозрою на COVID-19 до Сокирянської районної лікарні не поступало. Станом на 27 липня загальна кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19 у Сокирянському районі становить 69 осіб. Наразі в інфекційному відділенні Сокирянської районної лікарні продовжують надавати медичну допомогу 3 пацієнтам з підозрою на коронавірусну інфекцію та очікують результати аналізів з Чернівецького лабораторного центру.

Бажаємо хворим швидкого одужання! Бережіть себе, небезпека ще не минула. Дотримуйтеся правил гігієни, носіть маски в громадських місцях, тримайте соціальну дистанцію.

Бережіть себе і своїх рідних. Будьте здорові!