На Сокирянщині триває підготовка до опалювального сезону
eab030a2c96a2a051931ee3b7a77f34f

Зима нагадує про себе поривами холодного вітру та першими заморозками, то ж час мати справне опалення та здійснити все заплановане до справжніх холодів. Місцева влада контролює і в цей час кожну дію керівників та спеціалістів, що забезпечують життєдіяльність району у осінньо-зимовий період.

Днями функціонування об’єктів соціальної сфери Сокирянщини проаналізовано  на нараді за участі голови районної ради Василя Козака, заступника голови районної ради Олексія Бойка, керівника апарату райдержадміністрації Алли Ладан та керівників бюджетних установ, газопостачальників, електропостачальників,  профільних служб району.

Всі дотичні служби працюють в штатному режимі та забезпечують виконання запланованих заходів, щоб  уникнути проблем зі стартом опалення. Особливу увагу Василь Козак  звернув на забезпечення температурних показників в пологовому та соматичному  відділеннях Сокирянської районної лікарні. За інформацією директора районного закладу охорони здоров’я в зазначених відділеннях підтримується необхідна температура за допомогою електроприладів, а котельня та опалювальна система готові до початку опалювального періоду.

Ще  однин з пріоритетних закладів, де вже розпочато опалення, – Романковецьке  геріатричне відділення.

Йшлося також про дошкільні заклади ,  установи освіти та культури.  За оперативними даними, в них здійснено заплановані підготовчі заходи, разом з тим існує проблема недостатнього фінансування,  із  встановлення в повному обсязі на лічильниках газу засобів дистанційної передачі даних, що мають забезпечити безперервну можливість дистанційного зчитування (контролю) та передачі даних з вузлів обліку до оператора газорозподільної системи.

Під час наради заслухано керівників газопостачальної та електропостачальної районних структур щодо їх готовності до роботи в осінньо – зимовий період,  проаналізовано стан розрахунків за енергоносії юридичними особами та населенням.

За результатами наради дані відповідні доручення, спрямовані на забезпечення стабільної роботи  об’єктів соціальної сфери району.

Інформує сайт Сокирянської РДА.