На Сокирянщині у спортивних змаганнях мірялися силами інтелектуали

Четвертого лютого, в приміщені районного Терцентру відбулася  першість  РО ВФСТ «КОЛОС» з шахів та шашок. На змагання прибули 10 колективів. Першими до справи взялися шахісти, які впродовж чотирьох годин визначали кращих. В підсумку – третє місце здобула команда райцентру: Лагодзінський Олег Олександрович, Кукілюк Валерій Вікторович, Кушнір Анастасія Олександрівна. Другою стала команда Білоусівки: Підгорний Андрон Іванович, Бєдний Василь Георгійович, Пошак Лариса Георгіївна. Чемпіонський титул здобув колектив з Ломачинців: Маковійчук Віктор Петрович, Пульбер Руслан Васильович, Пульбер Катерина Русланівна.

У  змаганнях шашкістів золото, вдруге поспіль, здобула команда Сокирян: Репеха Михайло Олексійович, Ройку Володимир Гаврилович та Черній Тетяна Борисівна. Срібна нагорода  – у ФСК Білоусівки, яку представляли Нігалатій Артур Васильович, Підгорний Андрон Іванович та Пошак Лариса Георгіївна. Чемпіони із шахів – колектив з Ломачинців, відзначився «бронзою» серед шашкістів. За своє село змагалися Маковійчук Віктор Петрович,  Пульбер Руслан Васильович та Пульбер Катерина Русланівна.

Всі призери та переможці нагороджені медалями та дипломами.

Районна організація «КОЛОС» висловлює щиру подяку директору районного територіального центру соціального обслуговування Гановській Наталі Миколаївні за надання приміщення для проведення змагань та головному судді – Нажизі Анатолію Васильовичу за професійний та об’єктивний арбітраж.