На Сокирянщині відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України та дня Українського козацтва (+фото)

З нагоди відзначення Дня захисника України ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції, т.в.о. голови райдержадміністрації Петро Бескупський та голова районної ради Василь Козак поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам – односельцям та Братської могили.

Відтак в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулися урочистості з нагоди свята. На початку громадськість хвилиною мовчання вшанувала пам’ять загиблих в роки воєн в Україні. З щирою вдячністю та почуттям шани до присутніх в залі учасників АТО, ветеранів Другої світової війни, правоохоронців та прикордонників звернувся т.в.о. голови райдержадміністрації Петро Бескупський. Він зокрема наголосив на значенні українського війська в умовах сьогодення, подякував всім захисникам Вітчизни за вірність і мужність.  А голова районної ради Василь Козак зауважив, що подвиг наших захисників мають знайти відображення у патріотичному вихованні молодого покоління.

Відзнаками райдержадміністрації та районної ради були нагороджені учасники АТО, ветерани Другої світової війни, прикордонники та правоохоронці.

Хвилюючі слова вітання лунали від голови громадської організації «Братське плече» Тараса Гайдея. Він зокрема наголосив, що маємо щоденно пам’ятати про тих, хто зараз стоїть на захисті нашого спокою та закликав активніше долучитися до оголошеної акції по збору крові для поранених бійців.

Продовжили урочистості аматори сцени із святковим концертом.