На Сокирянщині відкрито сезон полювання на пернату дичину
pecyw4-mua2wi42vik4byiycmi6nmtlxznyb5jb

Минулого тижня на території мисливських угідь Сокирянського та Кельменецького району розпочався сезон полювання на пернату дичину.

Норма добування пернатих  визначається безпосередньо користувачами мисливських угідь у межах норм, встановлених Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України.

Також  лісівники нагадують, що під час полювання кожен мисливець повинен мати при собі такі документи: посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, відстрільну картку користувача мисливських угідь, дозвіл на зберігання та носіння зброї, за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.

Тож, всім, хто на нього збирається, попри слово «полювання», слід пам’ятати, що таке природа та не забувати про її збереження. А єгерська служба Сокирянського лісгоспу та користувачі мисливських угідь пильно стежитимуть за збереженням тваринного світу. Наголошуємо, що полювати потрібно чесно і кожен, хто піде на незаконне полювання, буде покараний відповідно до букви закону. Мисливство – це мистецтво, яке сповнене розумінням гармонійного співіснування людини і тварини, поваги до рідної природи.

Лісівники наголошують, що триває пожежонебезпечний період, тож закликають всіх мисливців суворо дотримуватись правил пожежної безпеки та техніки безпеки у поводженні зі зброєю.

Державна лісова охорона Сокирянського лісгоспу всім мисливцям бажає приємного полювання, чітко дотримуватися чинного законодавства, отримувати задоволення від відпочинку та «ні пуха – ні пера».