На Сокирянщині виготовлять «буржуйки» для обігріву військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції

З початком осінньо-зимового періоду виникла потреба подбати про методи та засоби обігріву військових, що знаходяться на сході країни.

Вже сьогодні потрібно подумати про те, як обігріти солдата, висушити промокле взуття і одяг, надати можливість підігріти їжу і закип’ятити чай. На часі є необхідність у виготовлені  переносних твердопаливних печей для обігріву польових палаток, невеликих приміщень та тимчасових будов у яких непередбачена система централізованого опалення, так званих, в народі, буржуйок.

На звернення керівництва райдержадміністрації відразу відгукнулись небайдужі люди. Слюсарі та зварювальники підприємства Сокирянської виправної колонії готові забезпечити збір таких буржуйок. З допомогою небайдужих мешканців району вже закуплено складові частини для першої партії печей на суму понад 15 тисяч гривень, а всього заплановано виготовити 30 пічок.

Як кажуть спеціалісти, головне у виробі економність, компактність та низька собівартість.  А в користі, універсальності та легкості у використанні таких печей за найсуворіших погодних умов сумніватися не приходиться. Окрім того, матеріали для топлення буржуйок прості – дрова та вугілля.  Задля більшої зручності та продуктивності піч не повинна мати малі розміри, адже при необхідності можна буде  вмістити цілісні поліна.

Погода поки, що нам на руку, а готові вироби можна буде бачити вже за тиждень, – впевнені на підприємстві.

 Повідомляє сайт Сокирянської РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 75 = 79