На Сокирянщині з робочим візитом побувала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко

Вчора, в рамках робочого візиту, в районі побувала заступниця голови обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко, директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Микола Харатін та заступниця начальника управління культури обласної державної адміністрації Тетяна Шарагова. Про це йдеться на сайті Сокирянської РДА.

Зокрема, гарні враження посадовці отримали від масштабів будівництва районного освітньо-мистецького центру. Ірина Ісопенко відзначила благоустрій території новобудови, підкреслила позитив в рівнодоступності та розвитку освіти і культури, що поєднано в Центрі, звернула увагу на наявність доступності маломобільних груп населення, а також мала можливість порівняти умови та стан пристосованого приміщення нинішнього будинку культури із сучасним за європейськими стандартами збудованого районного освітньо – мистецького центру.

Окрім того, заступниця голови обласної державної адміністрації оглянула приміщення та сучасне штучне футбольне поле Сокирянської районної дитячо – юнацької спортивної школи, відзначила належну увагу з боку районної влади щодо розвитку спорту на території краю, а також була подивована станом “спортивного майданчика” Сокирянської школи №1 (Сокирянська ОТГ), довготривалими термінами виконання робіт та завищеними масштабами фінансування.

В рамках поїздки Ірина Ісопенко спільно з головою районної державної адміністрації Іриною Антонюк та головою районної ради Василем Козаком побувала в Сокирянському вищому професійному училищі, обговорили шляхи подальшої діяльності закладу та наголосила на відповідальності адміністрації установи за розвиток професійно – технічної освіти на теренах регіону.

Картину розвитку освіти на Сокирянщині доповнили враження від ремонтних робіт Ломачинецької школи, де за короткий проміжок часу за кошти районного бюджету повністю перекрито дах, утеплено фасад, замінено систему опалювання тощо.

Підсумок візиту – потенціал району та зусилля районної влади дають гарні результати, спрямовані на забезпечення найвищої якості освітніх та культурних послуг жителям Сокирянщини.