На Сокирянщині зменшилась кількість скоєних злочинів майже на 20%

Одним з питань, якому приділили увагу депутати Сокирянської районної ради на черговому пленарному засіданні, – став аналіз стану боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку. Інформував присутніх в.о. начальника Сокирянського відділення поліції Кельменецького відділу поліції Роман Бандуряк. Роман Михайлович у своєму звіті констатував, що в нинішньому році збільшилась кількість звернень громадян до правоохоронців, однак багато листів не відносяться до компетенції поліцейських:

«З початку року до відділення поліції надійшло 2906 звернень громадян про скоєні кримінальні правопорушення та інші події, що в порівняні з аналогічним періодом минулого року на 0,2% більше. Загалом відмічається зменшення кількості скоєних злочинів більше,  ніж на 19%».

Незважаючи на недоукомплектованість відділення Сокирянської поліції, адже після атестації штат їх налічує всього 42 одиниці,  завдяки професіоналізму та самовіддачі нашим правоохоронцям вдалось цього року розслідувати майже всі важкі злочини, а винних притягнути до відповідальності продовжив Роман Бандуряк:

«Нинішнього року на території району розкрито єдине скоєне вбивство, два з трьох нанесених важких тілесних ушкоджень особам, два з двох випадки незаконного заволодіння транспортними засобами та 6 з 7 грабежів».

На думку Романа Михайловича, проблемним залишається питання збільшення кількості крадіжок на Сокирянщинні та їх розкриття:

«З початку року збільшилась кількість скоєних незаконних заволодінь чужим майном – 111 проти 109, з яких розкрито  лише 62 злочини».

Крім того, Роман Бандуряк розповів про профілактичні заходи та закликав депутатів Сокирянської районної ради відновити дію програми «Про профілактику злочинності» та спільно протидіяти порушенням законодавства.