На Сокирянщину прибуде черговий вантаж гуманітарної допомоги Товариства Червоного Хреста
630_360_1544449623-395

Питання соціального захисту, підтримки та допомоги найменш захищеним верствам населення є ключовим завданнями низки служб та органів району. Активно включаються в цей процес також районна організація Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Поліпшення умов життя та надання допомоги внутрішньо переміщеним особам,  найменш соціально захищеним верствам населення, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, багатодітним сім’ям, особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах є пріоритетними напрямками її роботи.

Так, в ході робочої зустрічі в.о.голови районної державної адміністрації Андрія Маркевича з головою Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Мирославою Островецькою були обговорені низау питань стосовно покращення функціонування районного осередку Товариства, а також організацію благодійних акцій в районі та пріоритетність в надані допомоги, а також досягнуто ряд домовленостей.

Отож, вже цього тижня до району прибуде черговий вантаж з гуманітарною допомогою, який буде розподілено серед найбільш гостро потребуючих громадян. Питаннями надання гуманітарної допомоги опікується керівник районного осередку  Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ніна Руснак.

Жителі району, які мають потребу у одязі та засобах гігієни, можуть звертатись за довідками за номером 096-10-57-748 – Ніна Володимирівна. За попередніми даними вантаж прибуде у вівторок, 17 вересня.