На Сокирянщину завітав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук: перша зупинка – соціальні об’єкти району (ВІДЕО)

Сьогодні з робочим візитом Сокирянщину відвідали голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук та його заступники – Богдан Ковалюк і Олексій Бойко. Першочергово делегація ознайомилася з ходом будівництва Палацу культури у райцентрі. Оглянувши масштаби будови, пан Осачук зазначив що це – не просто будинок культури, а освітньо-мистецький центр, аналогів якому немає серед районів області. Адже за планом тут мають функціонувати концертна зала, 3Д-кінотеатр, музична та художня школи, РЦТДЮ, доросла та дитяча бібліотеки, танцювальна зала.  Сергій Дмитрович зауважив, що він приємно вражений таким необхідним, амбіційним, потужним проєктом.

Про історію зведення цього комплексу, майбутні пріоритети та завдання, які ще на часі, учасникам зустрічі розповів голова Сокирянської районної ради Василь Козак. Зокрема, Василь Васильович зазначив, що всі комунікаційні мережі до споруди підведені, зовнішні оздоблювальні роботи завершені, збудовано електричну підстанцію та газову котельню. Голова райради впевнений, що не за горами той час, коли цей осередок культури відчинить свої двері для дітей, аматорів сцени, культмасівців, гуртківців, музикантів, читачів бібліотек та всіх, хто із нетерпінням чекає на відкриття красеня-палацу культури.

Начальник департаменту капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександр Пуршага, який був присутній на об’єкті, зазначив, що 70% усіх робіт уже завершено. Найважче – позаду. Залишилося виконати внутрішні ремонтні роботи та встановити обладнання, яке, до речі, наразі потребує найбільше фінансових вкладень.

Тверда позиція голови крайової  влади в тому, що, безумовно, такий проєкт необхідно в найшвидші терміни добудовувати. Адже унікальний освітній та культурний центр Сокирянщини об’єднає під своїм дахом різноманітні осередки навчання та дозвілля. Цього вимагає час та найкращі традиції розвитку району.

Голова Сокирянської РДА Ірина Антонюк  зауважила, що тільки таких – найкращих, найсучасніших умов заслуговують вихованці шкіл мистецького та естетичного спрямувань, молоде покоління краю, бо своєю плідною працею, самовдосконаленням постійно виводять район у лідери різноманітних конкурсів, змагань, фестивалів обласного, Всеукраїнського, Міжнародного рівнів.

Приємно вразила гостей району територія біля культурного центру та меморіальний комплекс, які були реконструйовані також в ході зведення будови.

Наступним надзвичайно важливим соціальним об’єктом, із яким ознайомився Сергій Осачук, стало КНП «Сокирянська районна лікарня». Зокрема, Сергій Дмитрович оглянув майбутні відділення гемодіалізу та комп’ютерної томографії. Очільник ОДА зауважив, що надзвичайно важливо те, що в ході реалізації цих проєктів вдалося залучити іноземних інвесторів та фахівців, адже завжди корисно обмінятися досвідом із закордонними колегами.

Про завершення візиту голови ОДА на Сокирянщину читайте в наступних публікаціях.