На території Сокирянської громади триває Всеукраїнський рейд «Урок»
ehjr

На території громади у серпні цього року розпочався та триває Всеукраїнський рейд «Урок», метою якого є виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до навчання, вжиття заходів щодо усунення причин і умов, внаслідок яких діти можуть бути не охоплені навчанням, притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В рамках профілактичного рейду працівники служби у справах дітей міської ради спільно із спеціалістами центру соціальних служб та інспекторами ювенальної превенції здійснили перевірку готовності до нового навчального року 57 дітей, сім’ї яких, в силу різних ситуацій, опинилися в складних життєвих обставинах.

10 діткам із вказаної категорії надано портфелі із канцелярським приладдям, 3 юним жителям – портфелі та 30 дітей отримали допомогу у вигляді одягу та взуття.

З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства та їх обов’язків у здобутті дітьми повної загальної середньої освіти. Здійснено звірки з адміністраціями навчальних закладів громади щодо школярів, які проживають у сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей, які мали б приступити до навчання, але не з’явились на заняття.

Учнів, які без поважних причин не приступили до навчання, на території Сокирянської громади не виявлено.