На урочистій лінійці у Сокирянській ЗОШ № 1 учням презентували унікальний герб України

Нещодавно в студії радіо «СОК ФМ» волонтер Світлана Шевчук розповідала, що із зони АТО вони із колегами привезли на Сокирянщину унікальний герб України, що створили наші воїни-земляки своїми руками із гільз бойових патронів на зрубі дерева. Тоді ж активісти та захисники України висловили ідею влаштувати масштабну акцію, аби цей унікальний державний символ змогли побачити учні та педагоги усіх навчальних закладів нашого району.

Першими, хто виявив бажання ознайомитися із сувеніром із буремного Сходу, стали школярі Сокирянської школи № 1. Відтак на урочистій лінійці перед вихованцями навчального закладу виступили волонтер Світлана Шевчук та учасники АТО, сокирянці Віктор Загродський та Сергій Швець.

Також школярі отримали цінний подарунок – прапор України, що побував на передовій. Передав його юним сокирянцям Богдан Гайдей, капітан ЗСУ, воїн 10 гірсько-штурмової бригади. Варто зауважити, що стяг вручили четвертокласникам, щоб вони мали змогу достойно його пронести і поділитися із ровесниками та друзями протягом ще багатьох шкільних років.

Ця урочиста лінійка дала можливість учням та педагогам на мить стати частиною неспокійної, небезпечної дійсності наших земляків, що на даний час перебувають під ворожими кулями та боронять нашу землю від зовнішнього агресора. Щиро віримо, що цей унікальний герб України далі помандрує Сокирянщиною, аби якомога більше людей побачили його та згадали добрим словом та щирою молитвою наших земляків – учасників АТО.

Артем ІКОНЕН,

учень 10 класу Сокирянської ЗОШ № 1