На запрошення нашої землячки Юлії Орчакової дзюдоїсти Сокирянської ДЮСШ стали учасниками змагань у Львові

На запрошення колишньої вихованки районної спортшколи, майстра спорту, а нині – тренера-викладача з дзюдо  – Юлії Орчакової, яка навчається та працює у Львові,  юні дзюдоїсти Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи днями взяли участь у турнірі з боротьби дзюдо «Юний чемпіон»   серед юнаків та дівчат  2007-2008р.н., який проходив у місті Лева.

Дзюдоїсти показали досить професійну підготовку і жагу до перемоги. Тож, як результат, здобули багато призових місць. Переможна скринька дзюдоїстів Сокирянщини поповнилась  чотирма золотими, шістьма срібними і шістьма бронзовими медалями!

У своїх вагових категорія  серед дівчат перші місця зайняли Стенічева Катерина (26 кг),  Кривоносова Єлизавета (38 кг), срібні нагороди – у Потапової Валерії (32 кг), Коваль Вікторії (38 кг) , Федчишиної Надії (44 кг),  бронза змагань – за Стенічевою Вікторією (27 кг), Коваль Діаною (38 кг), Стенічевою Ксенією (38 кг), Зарембою Софією (44 кг).

Серед юнаків чемпіонами  стали Євань Костянтин (38 кг), Федчишин Кіріл (42 кг),  другі місця посіли  Щур Ігор (34 кг), Савчук Альберт (42 кг), Кулакова Олександра (52 кг), бронза – у Панька Максима (34 кг) та Урсатія Іллі (42 кг).

Всіх переможців нагородили медалями та грамотами. Відтак попри напружений графік змагань наші спортсмени цікаво провели своє дозвілля –  здійснили екскурсію по історичних  місцях Львова.

Тренують наших  дзюдоїстів тренери-викладачі  – Олег Федчишин та Юлій Савчук.